Par mani

Labdien! Esmu profesionāls kāzu un cilvēku fotogrāfs jau 9 gadus, kaut ar kameru rokās sevi atceros jau no 15gadu vecuma. Sākotnējais hobijs ar laiku pārauga profesionālā darbībā un šobrīd manā kontā ir jau vairāk kā 150 kāzas un 500 fotosesijas.

Emociju, sajūtu  un mirkļu ķeršana ir tas,  kas mani raksturo visvairāk, jo mans uzskats ir- nav nefotogēnisku cilvēku, ir fotogrāfs, kurš , uzķerot cilvēka būtību, parāda to skaisto, kas viņā ir, tādēļ caur sarunām un dabas doto gaismu cenšos ieraudzīt būtisko un raksturīgo pašam cilvēkam lai fotogrāfija stāstītu ko vairāk un neapstātos ,bet turpinātu putnam līdzīgu lidojumu.

Gaisma ir tā, kas mani uzrunā visvairāk, tādēļ- ja vēlies studijas tipa bildes, glancētas ar  zibspuldzes palīdzību, es nebūšu Tavs fotogrāfs. Man patīk dabiski uzķert gaismu un cilvēka emocijas.

Gaismu un ēnu ķeru caur profesionālu Canon fototehniku, sigma ART sērijas objektīviem un dažkārt sony bezspoguļa kameru kā arī dronu.

Mans vīrs, savukārt, lieliski papildina mūsu kopdarbu, taisot brīnišķīgus video vai ķerot foto mirkļus, esot man blakus.

Paralēli fotogrāfijas ceļam, otra manas dzīves darbības joma ir kā profesionālam mūziķim- koncertmeistaram un ja esmu ieinteresējusi Tevi, tad manu pasaules izjūtu var dzirdēt arī radio intervijā Mana mūzika