• Esmu kāzu, punču, ģimeņu un mazo bēbīšu fotogrāfs- mirkļu ķērājs caur Canon kameras stiklu...

SarunaArMani
Mirklī apstādināts putna lidojums? Fotogrāfija,  kurā doma neapstājas un turpina dzīvot mūsu atmiņās ilgi vēl pēc tam,  kad pavīdējusi gar mūsu acīm?
  Ja vēlies ko tādu ieraudzīt savā foto albumā,  tad es esmu īstais fotogrāfs, kuru aicināt fiksēt svarīgākos dzīves notikumus.

Mani sauc Signe un fotografēju jau tik sen, ka vairs pat neatceros,  kad to nebūtu darījusi. Visa mana dzīve - liels vērojums atvērtām acīm. 
Jebkurš cilvēks ir skaists un unikāls un nav nefotogēnisku cilvēku. Fotogrāfa varā ir noķert gaismas un ēnas spēli, kad tā skar cilvēku.

Savā darbā izmantoju Canon profesionālo foto tehniku un nepārtraukti pilnveidoju sevi gan praksē gan teorijās- lai ar katru nākamo bildi, kuru uzņemtu, būtu aizvien gandarītāk gan es gan mans klients.Vismīļākā tēma man ir cilvēks! Tādēļ ļoti labi jūtos gan fotografējot kāzas gan arī jaundzimušos, esmu pozitīvs cilvēks ar gaišu pasaules skatījumu un ātri atrodu kopīgu valodu ar jebkuras paaudzes cilvēkiem.Ja esmu Tevi uzrunājusi, tad nu ir Tava kārta uzrunāt mani!


 .