• Mans vārds ir Signe Rostoka.
  • Esmu profesionāls fotogrāfs ar daudzu gadu pieredzi, emocionālu mirkļu ķērājs  Jūsu svarīgākajos dzīves notikumos- ar lielāko prieku iemūžināšu skaistāko notikumu - kāzas , kā arī Jūsu bērnus , ģimenes svētkus un visu, kas Jums svarīgs , īpašo noskaņu ķeru caur Canon kameras stiklu...
  • Kopš 2018.gada strādāju kopā ar savu vīru Valdi Rostoku, parasti esam kāzās kā divi fotogrāfi, bet no 2020.gada piedāvājam pakalpojumu- fotogrāfs+videogrāfs
  • Pieejama arī fotokaste uz nomu par īpašu cenu, ja slēdz ar mani līgumu par kāzu pakalpojumiem. 
SarunaArMani
Mirklī apstādināts putna lidojums? Fotogrāfija,  kurā doma neapstājas un turpina dzīvot mūsu atmiņās ilgi vēl pēc tam,  kad pavīdējusi gar mūsu acīm?
  Ja vēlies ko tādu ieraudzīt savā foto albumā,  tad es esmu īstais fotogrāfs, kuru aicināt fiksēt svarīgākos dzīves notikumus.Jebkurš cilvēks ir skaists un unikāls un nav nefotogēnisku cilvēku. Fotogrāfa varā ir noķert gaismas un ēnas spēli, kad tā skar cilvēku, mans uzdevums- atspoguļot cilvēku būtību - runā, ka man tas izdodas lieliski !

Savā darbā izmantoju Canon un SIGMA ART profesionālo foto tehniku un nepārtraukti pilnveidoju sevi gan praksē gan teorijās- lai ar katru nākamo bildi, kuru uzņemtu, būtu aizvien gandarītāk gan es gan mans klients.
Ja esmu Tevi uzrunājusi, tad nu ir Tava kārta uzrunāt mani!


 .